Fotografia ślubna
facebook

oferta studia

Marzec 19, 2015

sesja noworodkowa koszalin

Cudowny Portrecik  – 50 ZŁ

Na tą sesję zapraszamy dzieci w wieku od 6 miesięcy do 18 lat oraz dorosłych. Zdjęcia wykonywane są w studio Porzeczka w Kretominie ul Porzeczkowa 8. Tylko w dni powszednie od poniedziałku do piątku. Portret tylko JEDNEJ osoby. Sesja będzie trwała do 20 minut. Wykorzystamy jeno tło, jedną stylizację.

Otrzymacie Państwo: jedno zdjęcie obrobione na nośniku oraz odbitkę w formacie 13×18 cm pozostałe zdjęcia można dokupić w cenie 30 zł w formacie cyfrowym. Na wszystkie sesje wymagana jest rezerwacja.

Istnieje możliwość zakupu odbitek, albumów, zdjęć na płótnie, piance oraz akrylu zgodnie z cennikiem za dodatkową opłatą.

MINI SESJA 250 zł.

Na tą sesję zapraszamy dzieci w wieku od 6 miesięcy do 18 lat. Zdjęcia wykonywane są w studio Porzeczka w Kretominie ul Porzeczkowa 8. Tylko w dni powszednie od poniedziałku do piątku.Sesja w sobotę lub niedzielę dopłata 200 zł. Wykonujemy sesję tylko jednego dziecka oraz jedno ujęcie z rodzicami. Sesja potrwa do 30 minut.

Wymagana wpłata zadataku.

Wykorzystamy dwa tła, dwie stylizacje.

Otrzymacie Państwo: 5 profesjonalnie obrobionych zdjęć  na nośniku oraz 5 odbitek w formacie 13×18 cm pozostałe zdjęcia można dokupić w cenie 25 zł w formacie cyfrowym. Na wszystkie sesje wymagana jest rezerwacja i wpłata zadatku w kwocie 50% wartości sesji.

Istnieje możliwość zakupu odbitek, albumów, zdjęć na płótnie, piance oraz akrylu zgodnie z cennikiem za dodatkową opłatą.

SESJA FASHION 600 ZŁ.

Na tą sesję zapraszamy dzieci w wieku od 6 miesięcy do 18 lat. Zdjęcia wykonywane są w studio Porzeczka w Kretominie ul Porzeczkowa 8. Tylko w dni powszednie od poniedziałku do piątku. Sesja w sobotę lub niedzielę dopłata 200 zł. Sesja potrwa do 2 godzin. Wymagana wpłata zadatku

Wykorzystamy 3 tła i do 4rech stylizacji.

Otrzymacie Państwo:  15 profesjonalnie obrobionych zdjęć  na nośniku oraz 15 odbitek w formacie 13×18 cm pozostałe zdjęcia można dokupić w cenie 30 zł w formacie cyfrowym. Na wszystkie sesje wymagana jest rezerwacja i wpłata zadatku w kwocie 50% wartości sesji.

Istnieje możliwość zakupu odbitek, albumów, zdjęć na płótnie, piance oraz akrylu zgodnie z cennikiem za dodatkową opłatą.

SESJA NOWORODKOWA 600 ZŁ.

Na tą sesję zapraszamy dzieci w wieku od 6 DO MAKS 14 DNI. Rezerwujemy termin będąc jeszcze w ciąży.

Możemy obsłużyć tylko jednego noworodka dziennie, gdyż zapewnienie mu sterylnego środowiska na sesji oraz odpowiedniej temperatury wymaga sporo czasu i środków. Innym słowy tyle, ile fotografujemy tyle sprzątamy oraz pierzemy i prasujemy.

Każdy dzidziuś dostaje zestaw sesyjny czysty, wyprany i wyprasowany, w którym nie było inne dziecko. Higiena to priorytet. Noworodki przychodzą na świat pozbawione mechanizmu termoregulacji (zapewniamy min 28 stopni w studio) oraz bez odporności, którą zyskają dopiero w 12 roku życia. Dokładnie przemyśl gdzie i kto sfotografuje Twój skarb, fotograf dojeżdżający na sesję do Twojego domu, owszem jest wygodny, ale nie jest w stanie zapewnić sterylności rekwizytów oraz ubranek, gdyż transportuje je w bagażniku samochodu w którym wcześniej mogło być wszystko….

Tosia sesja noworodkowa from Paulina Milewicz on Vimeo.

Dzidziuś sam się nie ułoży do danych ujęć, potrzeba do tego dużo cierpliwości, wiedzy, doświadczenia  oraz pasji.  Nie wszyscy rodzice zdają sobie sprawę jak taka sesja wygląda i jak układa się dziecko. Nie wszystkie maluszki czują się komfortowo we wszystkich pozycjach. Nie robimy nic na siłę. Pozycji niebezpiecznych i ryzykownych nie wykonujemy w ogóle.

Sesja w studio to wygoda, wszystko jest na miejscu, czyściutkie i gotowe – to my sprzątamy. Państwo możecie obserwować zrelaksowani jak przebiega sesja nie martwiąc się o porządek przed sesją we własnym domu. Dla fotografa najważniejsze jest światło, tu w studio posługujemy się tylko światłem zastanym, mamy optymalne warunki zdjęciowe, wzrok Waszej pociechy jest najważniejszy, jeśli naprawdę jest bardzo ciemno w miesiącach zimowych to stosujemy światło ciągłe. Nie w każdym domu jest odpowiednie światło, a ono wpływa na jakość wykonanych zdjęć.

Zdjęcia wykonywane są w studio Porzeczka w Kretominie ul Porzeczkowa 8. Tylko w dni powszednie od poniedziałku do piątku. Sesja w sobotę lub niedzielę dopłata 200 zł. Sesja potrwa do 4 godzin.

Ilość ubranek, teł i rekwizytów będzie zależeć od cierpliwości i samopoczucia maluszka, a jego komfort i bezpieczeństwo jest najważniejsze.

Otrzymacie Państwo:  15 profesjonalnie obrobionych zdjęć  na nośniku oraz 15 odbitek w formacie 13×18 cm pozostałe zdjęcia można dokupić w cenie 30 zł za ujęcie w formacie cyfrowym. Na wszystkie sesje wymagana jest rezerwacja i wpłata zadatku w kwocie 50% wartości sesji.

Istnieje możliwość zakupu odbitek, albumów, zdjęć na płótnie, piance oraz akrylu zgodnie z cennikiem za dodatkową opłatą.

SESJE PLENEROWE.

Jak najbardziej możemy się wybrać w plener z plener. W zależności od ilości lokalizacji oraz odległości wyceniamy indywidualnie.

  SESJA BRZUSZKOWA. sesja brzuszkowa koszalin, sesja ciążowa koszalin

Cena 500 zł.

Wykonamy w studio porzeczka w dzień powszedni. Zapraszamy przyszłe mamy wraz a partnerem i potomstwem. Taką sesję  najlepiej zrealizować  do 28 tygodnia ciąży. Potem przyszłej mamie coraz trudniej swobodnie się poruszać, występują obrzęki oraz diametralnie zmienia się sylwetka oraz środek ciężkości. Sesja będzie trwała ok 2-3 godzin. Na życzenie może zostać wykonany makijaż (płatny dodatkowo 50 zł)  oraz fryzura (cena w zależności od cennika atelier fryzjerskiego).  Użyjemy 3-4 stylizacji. Sesja w sobotę lub niedzielę – dopłata 200 zł.

Otrzymacie Państwo:  15 profesjonalnie obrobionych zdjęć  na nośniku oraz 20 odbitek w formacie 13×18 cm pozostałe zdjęcia można dokupić w cenie 30 zł za ujęcie w formacie cyfrowym.

Przyszłe mama otrzyma bon podarunkowy na sesję noworodkową o wartości 100 zł. Na wszystkie sesje wymagana jest rezerwacja i wpłata zadatku w kwocie 50% wartości sesji.

Istnieje możliwość zakupu odbitek, albumów, zdjęć na płótnie, piance oraz akrylu zgodnie z cennikiem za dodatkową opłatą.

WAŻNE: Bony podarunkowe nie obowiązują na mini sesje. 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.