Fotografia ślubna
facebook

Opinie klientów

Luty 17, 2010

Ola i Rafał Sopot/Koszalin (Poland): Pragniemy Ci Paulino podziękować za to, że potrafisz sprawić, że jedno zdjęcie wyraża więcej niż tysiąc słów !!!:) Niesamowicie dla nas ważne jest, że idealnie oddają emocje tych cudnych chwil !!:) Polecamy wszystkim, którzy pragną współpracować z kimś pomysłowym, cierpliwym, pełnym pasji i zaangażowania !!:) Za ten artyzm Paulino wielkie, wielkie dzięki !!:)

We would like to thank you for making one picture expresses more than thousands words. It is crucial for us your photography perfectly covers emotions of this beautiful day. We recommend Paulina to those who love working with a creative, full of passion, patient and full engagement. For your artistic approach great thanks!

Aneta i Krystian Rusowo/GB (Poland/ Great Britain) : Dziękujemy Paulinie za profesjonalne podejście do klienta. Współpraca z Nią była dla nas zabawą, czuliśmy się jakbyśmy znali się od lat. Długo szukaliśmy odpowiedniego fotografa, gdy natrafiliśmy na ofertę Pauliny, mieliśmy przeczucie że to jest „to” – wcale się nie myliliśmy. Jeszcze raz dziękujemy, ponieważ w wyjątkowy sposób zostały uwiecznione najpiękniejsze chwile naszego życia. Zawsze powracamy do nich ze wzruszeniem. Polecamy każdemu, komu zależy na oryginalnych, doskonałej jakości fotografiach ale także indywidualnym „traktowaniu” :) Pozdrawiamy

Thank you Paulina for your proffesional approach towrds clients. THe cooperation was a great fun for us, we felt as if we knew each others for ages. It took long to find a right photographer. When we came across Paulina’s offer we felt – this is it – and we were not mistaken!. Our wedding photography was taken in an usnusual way – the most precious memories of our best time in life. We go over and over to them feeling strong emotions. We recommend Paulina’s photography to those who want best quality, creative approach and individual treatment. Best regards!

Joasia i Piotr, Koszalin (Poland)  :” Miliony wspomnień, tysiące ulotnych chwil, setki uczuć – to one budują magię dnia ślubu i wesela. Ująć to wszystko na nieruchomym obrazie, sprawić, że każde zdjęcie tętni życiem, a w oczach osób fotografowanych jest blask ich osobowości, wydaje się być rzeczą niemożliwą, a jednak dla Pauliny jest to osiągalne i co najlepsze – zupełnie naturalne. Jesteśmy w stanie odnaleźć dziesiątki powodów, które potwierdzają to, że lepszej osoby do uwiecznienia naszej uroczystości byśmy nie znaleźli. Za każdym razem, gdy spojrzycie na zdjęcia wykonane przez Paulinę będziecie czuć i widzieć to wszystko, co was połączyło. W każdej klatce znajdziecie siłę, która pozwoli wam iść razem przez życia do końca swoich dni.”

Million memories, thousands passing emotions, hundreds feelings – those build the magic of a wedding day and afterparty. Covering it all on flat and motionless  pictures, making each of them live full life, seeing in each person’s eyes brightness of personality seems to be impossible but for Paulina it easy to achieve and what is best completely natural. We can find thousands of reasons there is no one better than she is. Every time you take your wedding photographs taken by Paulina you will feel and see what was the reason you two are together. In each frame you will find the power letting you go together throu lives to he end of time.

Ola i Piotr, Warszawa (Poland) :”Dostaliśmy dzisiaj zdjęcia… są fantastyczne!
oglądam je na okrągło, chcę Pani podziękować za piękną ( na prawdę piękną ) pamiątkę i powiedzieć, że bardzo się cieszę, że to właśnie Pani była tam z nami. Do zdjęć będziemy wracać całe życie, więc na prawdę były dla nas bardzo ważne, a dzięki Pani pracy już teraz nie możemy się oderwać od nich !”

We recived our wedding pictures today… They are absolutely amazing! I go through them over and over. I would like to thank for priceless memories. We are extremelly happy it was you we chose to photograph our wedding. We will come back to your amazing pictures all our lives – they were very important to us. Due to your work we can’t stop ourselves looking over and over :)

Kamila i Jakub, Kraków (Poland)  :”Hey Paulino, zdjęcia rewelacja:) bardzo nam się podobają:P oczywiście masz nasze zielone światło:) gratuluje super kadrów i pięknego uchwycenia nas na nich:D już się nie możemy doczekać reszty:D Pozdrawiamy,Kami&Kuba

Hello Paulina, amazing work. We like it very much. You have our green light ;) Congratulations on wonderful framing and making us looking great. We can’t wait to see the rest. Regards Kami& Kuba

Alicja i Adam, GB/Sławno (Poland/Great Britain)  ” Paulina ma bardzo profesjonalne podejście do zlecenia. Wykonała dla nas fantastyczny reportaż z wesela. Poczynając od przygotowań, poprzez ceremonię w kościele, aż do wesela towarzyszyła nam dzielnie. Świetnie wtopiła się w całą imprezę. No i oczywiście sesja, która wypadła rewelacyjnie. Paulina miała milion pomysłów jeśli chodzi o zdjęcia ale również miejsca w których mogliśmy przeprowadzić naszą sesję. Poza tym Paula jest bardzo miła, wyluzowana, elastyczna ale przy tym bardzo profesjonalna. Chcielibyśmy dodać, że Paulina jest nie tylko fotografem ale również artystką co powoduje, że jej fotografie są wyjątkowe. Do dziś uważamy, że reportaż Pauliny był jednym z mocniejszych elementów naszego wesela.

Paulina represents very porfessional aproach towards her work . She made wonderful  wedding photojournalism for us, starting with the preaprations, ceremony and the reception. She made herself invisible. Moreover day after session was fantastic. She had millions ideas where to take us for best performance. What is more she is a  very nice, cheerful, laid-back, flexible person but very professional on the other way. She is not only a photographer but also  an artist – this makes her photography unusual. Till today we think she was one of  the most crucial elemenst of our wedding.

Agnieszka i Tomasz Wrocław/Czaplinek (Poland) :”Współpracę z Panią Pauliną oceniam bardzo dobrze. Powierzone zlecenie reportażu ślubno-weselnego wykonywała profesjonalnie; była otwarta i elstyczna na wszelkie propozycje ze strony Młodych.
Ponadto jest to bardzo szczera i radosna osoba, którą niezwykle miło było Nam poznać.

I need to valuete Paulina’s work very high. She made wedding photojpurnalism very professionally.  She was open and flexible for all od our proposals. Moreover she is a very honest, nice and cheerfull person who we are pleased to meet.

Iwona , Poitres, Francja (France) . Długo szukałam odpowiednich słów,aby opisać współpracę z Pauliną oraz efekty jej pracy -za to i za to zasługuje na piątkę z plusem! Było tak jak mówiła:bez stresu,zabawnie .Fakt może nie był to dzień ślubu,ale napewno każda z kobiet ciężarnych może potwierdzić jak ważny jest dla nas okres ciąży.Tak piękne fotografie będą nam towarzyszyć przez kolejne lata i stanowić niezapomnianą pamiątkę.Szkoda tyko,że będąc z pierwszym dzieckiem w ciąży nie natrafiłam na Paulinkę oraz jej wspaniałe dzieciaczki, które nam niesamowicie pomogły, bo byłaby to już kolejna przygoda z fotografią. Jeszcze raz dziękujemy przede wszystkim za piękne zdjęcia i atmosferę.

I was looking for  finding appropriate words to describe our cooperation and the efects of her work. She deserves more than a A grade! During the session everything was exactly as she’d prommised to be: no stress and fun. I regret I did not know her at the time of my first pregnancy. It was a great adventure to meet her and admire her afterwork. One more time thank you for your great photographs and the atmosphere.


 

Aneta i Krystian Rusowo/GB: Dziękujemy Paulinie za profesjonalne podejście do klienta. Współpraca z Nią była dla nas zabawą, czuliśmy się jakbyśmy znali się od lat. Długo szukaliśmy odpowiedniego fotografa, gdy natrafiliśmy na ofertę Pauliny, mieliśmy przeczucie że to jest "to" - wcale się nie myliliśmy. Jeszcze raz dziękujemy, ponieważ w wyjątkowy sposób zostały uwiecznione najpiękniejsze chwile naszego życia. Zawsze powracamy do nich ze wzruszeniem. Polecamy każdemu, komu zależy na oryginalnych, doskonałej jakości fotografiach ale także indywidualnym "traktowaniu" :) Pozdrawiamy

Ola i Rafał, Koszalin: Pragniemy Ci Paulino podziękować za to, że potrafisz sprawić, że jedno zdjęcie wyraża więcej niż tysiąc słów !!!:) Niesamowicie dla nas ważne jest, że idealnie oddają emocje tych cudnych chwil !!:) Polecamy wszystkim, którzy pragną współpracować z kimś pomysłowym, cierpliwym, pełnym pasji i zaangażowania !!:) Za ten artyzm Paulino wielkie, wielkie dzięki !!:)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.